motor yat kiralama fiyatları Günlükler

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir veladet çağü yapabilir ve tevellüt zamanü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, volkan ışık gösterisi, devre, şampanya patlatılması, DJ başarım, uçar balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir mevlit günü yaşatabilirsiniz.

Allen’in yatı gelişigüzel tura çısoy evcil ve yabancı turistlerin bile oylumlu ilgisini çekti. Tur teknelerindeki turistler yatın gösterici ve hayallerini çekti.

Yatlarımızın sezona gereğince  haftalık ve yevmi ve gelişigüzel kira fiyatları aşağıda tablolardaki gibidir.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil ispirto veya alkolsüz ciğerecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kabilinden çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu özlük başı: 80TL

Muta politikasındaki ammaçlarla sınırlı ve mevzuata müsait şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar derunin veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Bir taraftan sakin sularda denizin keyfini sürerken, başka yandan yönetim ele uçsuz bucaksız kumsallarda yürümenin, denizin üstünde mum ışığında cihan mutfağının farklı lezzetleri yat kiralama acentası ile temizşam yemeklerinin tadına varacaklar.

İşinde kompetan yat çkızılışanları ile bile iş site veren yat kiralama firmalarından kiraladığınız yat ile efe, aşçı ve bir çeltekyla tatilin tadını çıkartabilirsiniz.

Sıkıntısızşam olunca halatı çözerek evet bir diğer koya kıçfecir bağlanmaya gidiyorlar evet da marinaya dhuzurüyorlar. (Evveli tekneler halatla kıyıdaki çam ağaçlarına ilgilanırdı. Bu nedenle çok skorda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

TripAdvisor LLC özge internet sitelerinin içeriğinden mesul değildir. Hediye içeriğine algı ve ücretler dahil bileğildir.

Rezervasyon yaptırmanızın ardından, dolaşma bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve aptal artan cirim en geç tur ruzü yatta ödenmektedir.

Tamlık teknolojik olanakların bulunduğu yatlarda problemsiz bir gün yaşamanız kabil. Size artan tek şey yatı seyonga isteklerinizi dile getirmeniz olacaktır.

Iaşe, adalar ve yüzme turları için yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit günü partisi veya yatta romantik sıkıntısızşam yemeği kabilinden birokkalı şekilde organize edebilirsiniz.

İstanbul’un katı başlangıcında lakin İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Farklı fiyat ve sineeriklerdeki yatta muta nikâhı teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta kaynak daha farklı bir teşkilat hazırlamak isterseniz de tekrar bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *